Нагородження переможця і лауреатів конкурсу «Шкільна бібліотека»

konkursshkilnabiblioteka1

30 травня під час проведення свята останнього дзвоника, в навчальних закладах області відбулося  нагородження переможця і лауреатів конкурсу «Шкільна бібліотека».

Цьогорічним переможцем стала завідувач бібліотеки Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5 Паулюк Валентина Михайлівна, яка була нагороджена Почесною грамотою департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, а також принтером та ілюстрованим атласом, виданим до 200-річчя Т. Г. Шевченка «Шляхами Великого Кобзаря» від Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки (голова Т.Ф. Повханич).
Грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, а також подарунками від Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки – флеш-накопичувачами та ювілейним виданням «Кобзаря» Т.Г.Шевченка – були відзначені ще семеро бібліотекарів області – лауреатів конкурсу.
Матеріали шести бібліотекарів були відзначені Подяками управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації за високий фаховий та естетичний рівень, а бібліотеки отримали невеличку підбірку творів закарпатських авторів від Закарпатської організації Національної спілки письменників України (голова В.П. Густі).

konkursshkilnabiblioteka2