Обласний семінар педагогів-виховників

12 листопада на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний інструктивно-методичний семінар із проблеми «Психологічний супровід виховного процесу». Семінар організовано кабінетом координаційно-методичної діяльності (відповідальна - Сивохоп В.І.), обласним центром практичної психології та соціальної роботи ЗІППО за участі Чобані Р.Р., начальника відділу позашкільної освіти та виховної роботи департаменту освіти і науки ОДА.

До участі у роботі семінару були запрошені методисти районних/міських відділів/управлінь освіти, які відповідають за виховну роботу, а також керівники методичних об’єднань заступників директорів шкіл з виховної роботи.
Відкрила роботу семінару Палько Т.В., директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, яка окреслила основні завдання методичної служби у підвищенні якості освіти учнів.
Про шляхи ефективної взаємодії практичного психолога та соціального педагога з педагогами-виховниками йшлося у доповіді Лемак М.В. - старшого викладача кафедри педагогіки та психології інституту.
Цікаві доповіді про сучасні підходи до вирішення проблеми важковиховуваності підлітків, здійснення профілактики та корекції залежностей у школярів підготували працівники обласного центру практичної психології, соціальної та корекційної роботи ЗІППО Шевчук В.В. – завідувач, та Січка В.І., методист.
Під час роботи круглого столу порушувалися актуальні проблеми управління виховним процесом сучасної школи та вироблено рекомендації щодо поліпшення методичного супроводу виховного процесу та діяльності класного керівника в ЗНЗ.