Обласний семінар шкільних бібліотекарів

Нещодавно в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся інструктивно-методичний семінар методистів та голів методоб’єднань шкільних бібліотекарів області з питань роботи бібліотек.

Учасники обговорили впровадження платформи Репозитарію навчального контенту «Локандо» для конкурсного відбору та державного замовлення шкільних підручників у практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів області.
Методист кабінету координаційно-методичної діяльності ЗІППО Турок К.Ю. ознайомила учасників семінару з правилами роботи на сайті з відбору підручників. Катерина Юріївна наголосила, що інструктивні матеріали створені у формі презентацій, що дає можливість отримати відповіді на запитання, які виникають у користувачів.
Учасники отримали інформацію щодо внесених змін до Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ і організацій та закладів галузі культури (наказ Міністерства культури від 13.06.2013р. №517).
Значну зацікавленість присутніх викликало практичне заняття із методистом кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО Шаркадій І.В. щодо впровадження у практику роботи методичної служби шкільних бібліотек області інтернет-технологій. Зокрема, з метою поширення інформації з бібліотечної справи в Україні, впровадження досвіду роботи кращих бібліотек продовжено роботу над наповненням й удосконаленням «Сайту шкільних бібліотекарів Закарпаття».
У роботі семінару взяла участь Когутич К.Г., методист обласного методичного центру при департаменті освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації.