У Закарпатті проводитиметься моніторинг якості підручників

monitoringjakosti1

Протягом травня в Закарпатській області проводиться моніторинг якості підручників, який відбувається відповідно до п. 2.2 наказу МОН України від 30.05.2013 № 645 «Про проведення апробації та моніторингових досліджень якості навчальної літератури для ЗНЗ у 2013/2014 – 2014/2015 навчальних роках» та листа ІІТЗО від 24.03.2015 № 14.1/10-477 «Про проведення моніторингового дослідження якості підручників для 2-го та 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів».

Метою дослідження є визначення якості підручників та відбір таких видань, які найкраще сприяють формуванню особистісно зорієнтованого, компетентнісного і діяльнісного підходів до навчально-виховного процесу. Дослідження спрямоване на з’ясування суспільної та педагогічної думки стосовно якості структури, змісту, рівня науковості та доступності, виховного впливу на учнів навчального матеріалу підручників, рекомендованих МОН України.
Координатор моніторингового дослідження в області – методист кабінету координаційно-методичної діяльності Турок К.Ю. та завідувач методичного кабінету відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації Янович Е.Д. провели вступний інструктаж учителів-респондентів Ужгородського району, звернувши їхню увагу на правила заповнення анкет та терміни проведення анкетування.

На фото: під час проведення навчання 28 квітня

monitoringjakosti2