Особливості викладання художньо-естетичних дисциплін

obraz 2

Нещодавно відбувся обласний науково-методичний семінар «Особливості змістового та методичного забезпечення з художньо-естетичних дисциплін», на який запрошено методистів міських/районних управлінь/відділів освіти.

П.М. Ходанич, доцент кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, наголосив на художньо-естетичному компоненті в контексті гуманітаризації сучасної освіти. М.Д. Жабляк, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, ознайомила з особливостями викладання художньо-естетичних дисциплін у 4 та 7 класах, розповіла про результати Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у номінації «Образотворче мистецтво» та про підсумки ІХ Всеукраїнської школи методичного досвіду. Л.В. Папіш, учитель образотворчого мистецтва, мистецтва та художньої культури Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.С.Пушкіна, презентувала підручник «Образотворче мистецтво» для 7 класу (Автори – Л.В.Папіш, М.М. Шутка).
Підготовлені методичні рекомендації щодо викладання художньо-естетичних дисциплін на 2015/2016 н.р., календарно-тематичне планування та презентації за новими програмами з музичного мистецтва, мистецтва та образотворчого мистецтва. Автори підручника Л.В. Папіш та М.М. Шутка готують на допомогу вчителям із образотворчого мистецтва методичний посібник.

Марія Жабляк, старший викладач кафедри
суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти

IMG 1208

obraz 1

IMG 1213j