Різдвяний песик

pesyk

17 грудня в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася презентація нової книги Олександра Гавроша «Різдвяний песик». Автор у своєму доробку має низку дитячих творів. Захід відвідали вихователі груп продовженого дня навчальних закладів, слухачі курсів підвищення кваліфікації Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. На зустріч були запрошені третьокласники Ужгородської загальноосвітньої школи №15, у якій свого часу навчався О. Гаврош.

Заступник директора бібліотеки І.М. Хмара розповіла про творчу біографію Олександра Гавроша, в якій помітне місце зайняла література для дітей. «Різдвяний песик» – сьома книга, адресована малим читачам, хоча, автор впевнений, зацікавить вона і дорослих.
В оповіданні вгадується закарпатське містечко, де на другий день після Різдва з трьома друзями-колядниками починають траплятися дуже незвичайні пригоди. У Песика – головного героя оповідання – є реальний вуличний прототип, котрий якось і справді супроводжував письменника в різдвяні дні дорогою до творчої майстерні.
За словами автора, оповідання має на меті допомогти дітям зберегти любов до народних традицій, серед яких чи не найясравішим є святкування Різдва.

pesyk1