Навчалися класні керівники

IMG 3404

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він передбачає формування у дитини системи цінностей і соціальних компетентностей. Такі завдання реалізовує в умовах навчального закладу класний керівник, вихователь, який здійснює педагогічну діяльність з колективом учнів класу, окремими учнями, їхніми батьками, організацію і проведення позаурочної культурно-масової роботи, сприяє взаємодії учасників навчально-виховного процесу, самореалізації та розвитку учнів, їх соціального захисту.

Згідно з Планом роботи інституту з 21 по 24 червня пройшло навчання класних керівників, учасниками якого стали педагоги шкіл м. Ужгорода, м. Мукачева, Перечинського, Великоберезнянського, Іршавського та Ужгородського районів.
Використання сучасних виховних технологій та відбір ефективних форм роботи в учнівському колективі – основне завдання, яке передбачалося тематикою навчання та реалізовувалося завдяки залученню лекторів-практиків – С.І. Дутко, Н.Ю. Загуменнової, Є.О. Ганус, О.В. Савко, М.А. Черленяк та інших.
З учасниками навчання проведено майстер-класи та тренінги, практикум на базі Ужгородської лінгвістичної гімназії, цікаві зустрічі та екскурсію до виставкової зали-галереї, їм презентовано кращий досвід роботи класних керівників шкіл області.

IMG 3415