Модернізація навчальних програм для 5-9 класів з іноземних мов

Копия DSC 1280

27 лютого на базі Закарпатського ІППО розпочала діяльність робоча група з розвантаження навчальних програм з іноземних мов. Метою заходу є модернізація навчальних програм для 5-9 класів на основі компетентнісного підходу відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року. Очолила команду фахівців Самойлюкевич Інна Володимирівна – професор, завідувач кафедри англійської мови з методиками викладання в дошкільній та початковій освіті Житомирського державного університету ім. І. Франка.

Модератори проекту – Шаленко Олександр Павлович, секретар українського відділення міжнародної асоціації учителів англійської мови як іноземної, та Бєляєва Тетяна Юріївна, учитель Дитячої музичної школи №7 ім. І. Шамо м. Києва.
Основним координатором проекту є Коваленко Оксана Ярославівна – головний спеціаліст департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти МОН України.
До складу групи входять Редько Валерій Григорович – завідувач відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, науковці та вчителі іноземних мов з різних регіонів країни.
Робота групи триватиме впродовж 5 днів.

Копия DSC 1269

Копия DSC 1275