"Цифрові медіа та реалізація концепції НУШ в оновлених НМК "PARALLELEN 5" та "À la découverte du français"

webЕфективно організувати навчальний процес на уроці за допомогою сучасних матеріалів та інтерактивних програм, дистанційно чи в класі, завжди актуально.
У середу, 22 грудня (о 15:40 – 17:00 год.), консультанти видавництва „МЕТОДИКА” ознайомлять учителів іноземної мови з онлайн-додатками, які будуть цікаві та корисні на уроках. У ході вебінару також відбудеться презентація сучасних автентичних навчальних ресурсів. Педагоги зможуть ознайомитися з новими підручниками видавництва.
Новим є те, що весь навчальний матеріал доступний не лише в друкованій, але й у цифровій формі. Тому вчителям буде ще простіше застосовувати диференційовані форми роботи з матеріалом, а також реалізовувати навчальні концепції: Flipped Classroom „перевернутий клас” чи Blended Learning „змішане навчання”. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ
Координаторами вебінару були Іванка Буксар та Олеся Рацюк, референтами – консультанти видавництва „МЕТОДИКА” – Шелгунова Наталія Володимирівна та Клименко Юрій Михайлович. Вебінар з використанням платформи Google Meet. Покликання буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу.