Загальні матеріали

Святкування дня Святого Патріка в Ужгороді

01 7

17 березня– день пам’яті покровителя Ірландії. Цей день є одним із найважливіших, яскравих та улюблених свят у житті всіх ірландців, хоча варто відмітити, що популярність цього свята вже давно вийшла за межі Ірландії та навіть Великої Британії.

Практичні заняття вчителів французької мови

img793

Відповідно до навчально-тематичного плану підвищення кваліфікації вчителів французької мови педагогічна практика проходила у 2 етапи.
На першому етапі слухачі курсів відвідали уроки французької мови як другої іноземної у Свалявській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (учитель Немеш Марія Петрівна), де прослідкували, як працюють сучасні підручники французьких видавництв у класі, де французька мова вивчається як друга іноземна. Ознайомилися із навчально-методичними доробками вчителя, обговорили проблеми вивчення/викладання предмета в умовах сучасної школи. В обговоренні взяли участь доцент кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Ходанич П.М. та методист ЗІППО Рацюк О.І.

Шляхи підвищення якості іншомовної освіти України в контексті інтеграції до європейського освітнього простору

jakistinozemnoi1

19-21 травня 2015 року у м. Ірпінь Київської області відбувся семінар методистів іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти щодо особливостей викладання предмета у наступному навчальному році «Шляхи підвищення якості іншомовної освіти України в контексті інтеграції до європейського освітнього простору».

Створюємо літній мовний табір

taboru1

Створення літніх мовних таборів є одним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам, які спонукатимуть школярів практично застосовувати знання, отримані протягом навчального року. У таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових та концертних програмах, дискусійних клубах, театральних студіях тощо), непомітно долати мовний бар’єр, поєднати навчання із захоплюючим відпочинком, а головне – отримати мотивацію для подальшого вдосконалення мовленнєвих навичок із іноземних мов. Основною метою мовних таборів – зацікавити учнів вивченням іноземних мов та сприяти самопідготовці.