Табори з вивченням іноземних мов на Закарпатті

Цьогоріч у школах Закарпаття вперше відкрилися табори з вивченням іноземних мов. Один з таких таборів діяв у Буштинській гімназії-інтернаті Тячівського району.
Вчителями-іноземниками було створено три групи, в яких займалося 60 учнів (по 20 учнів у кожній групі).
Учні 4-6 класів та 7-10 класів вивчали англійську мову у загонах «Ромашка» та «Наша Земля» під керівництвом В.І. Сабадош та О.І. Токач.

Учителі І.О. Немеш та В.Я. Швидкий допомагали вдосконалювати німецьку мову учням 5-7 класів (загін «Сонячні діти»).
«Такий табір – це чудова змога повторити та вдосконалити навички іноземної мови, а особливо розмовної, в ігровій формі, – кажуть керівники загонів. – Для того, щоб діти краще володіли іноземною мовою у побуті моделюємо, різні життєві ситуації».
До прикладу, коли вивчалася тема «Їжа», проведено екскурсію до місцевої піцерії та дитячого кафе, де учні робили замовлення тієї чи іншої страви іноземною мовою. Під час повторення теми «Охорона навколишнього середовища», діти відвідали парк, де збирали гербарій та розповідали про рослини.
Під час перебування у таборі діти повторювали навчальний матеріал з таких тем: «Спорт», «Їжа», «Шкільне життя», «Музика» та інші. Усі знаємо, що в сучасних умовах обов’язковим компонентом у змісті навчання іноземної мови у школі є міжкультурна комунікація, що передбачає ознайомлення з особливостями матеріальної та духовної культури носіїв мови, знання їхніх традицій, звичаїв і норм поведінки.
Дітьми переглянуто кілька відеосюжетів та відеофільмів. Ця форма не лише активізувала увагу учнів, а й сприяла вдосконаленню навичок аудіювання та говоріння, адже зорова опора на озвучений з екрана іншомовний текст допомагав учням ліпше розуміти його зміст. Одним з найулюбленіших занять дітей було вивчення іноземних пісень. Діти мали змогу самі обирати і виконувати пісні, які їм подобаються. Проведено конкурс «Голос табору», де переможців нагороджено грамотами.
Важливою особливістю літнього мовного табору є правильне використання можливостей учнів. Можливо, завдяки цьому навчання іноземної мови буде набагато успішнішим.

Секція "Англійська мова"

Секція "Німецька мова"

IMG 8011 IMG 8012

IMG 8013