Готуємось до ювілею…

pidgotovka-do-juvileuДні листопада насичені урочистими подіями, адже стартують конкурси, метою яких є популяризація традицій і надбань українського народу. Особливо святковим у районі пройшло відкриття Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Ідея соборності України: творчість Шевченка: суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє».


У залі управління освіти зібралося районне методоб`єднання вчителів української мови та літератури. З вітальним cловом до присутніх звернулася начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Виноградівської райдержадміністрації О.Добушовська. Вона зазначила, що сьогодні конкурс набуває нового значення, адже у переддень ювілею Великого Кобзаря утвердження його духовних заповідей є важливим чинником консолідації суспільства. Акцентується увага на виховну і патріотичну роботу серед учнівської молоді, підтримку їхніх творчих здібностей та формування активної життєвої позиції. Про етапи проведення конкурсу інформувала керівник методоб`єднання З. Буркало. Досвідом роботи про організацію конкурсу у Широківської ЗОШ І-ІІ ступенів поділилась учитель української мови та літератури М. Роман.
 У святі брали участь учні міської гімназії, які декламували поезії Кобзаря, під акомпанемент фортепіано виконували пісні на слова Тараса Шевченка.