ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

ukrolimp1

23 січня 2014 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. Учасниками олімпіади стали 113 учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій Закарпатської області.

Відкрив олімпіаду заступник директора інституту з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти, кандидат фізико-математичних наук, доцент Василь Петечук, який привітав учасників та їх наставників, представив членів оргкомітету та наголосив на значущості й популярності участі в олімпіадах.
Кращих знавців української мови та літератури привітала заступник голови оргкомітету, заступник директора департаменту – начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Ганна Сопкова, яка відмітила, що українська мова – це мова нашого народу, без знання якої неможливо жити й працювати в Україні, акцентувала увагу на вагомості рідного слова у вихованні підростаючого покоління та закликала школярів до роботи над самовдосконаленням засобом рідної літератури, побажала учасникам реалізувати творчі задуми та показати гарні знання.
Вітаючи учасників олімпіади Алла Галас, голова журі, доцент кафедри української мови філологічного факультету ДВНЗ «УжНУ», кандидат філологічних наук, побажала учням розкрити свої знання під час виконання завдань, зосередженості й уваги.
Заступник голови журі Тетяна Гнаткович, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, зауважила на тому, що брати участь в олімпіадному русі – це знаково, а в олімпіаді з української мови та літератури – престижно. Вона ознайомила з правилами проведення олімпіади та побажала учасникам успішності.

ukrolimp1

ukrolimp1

ukrolimp1

ukrolimp1

ukrolimp1

ukrolimp1

ukrolimp1