ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У суботу, 15 лютого, в стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний етап ІУ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У заключному етапі одного з найбільш престижних заходів в освіті України взяли участь 17 школярів, студентів вищих навчальних закладів гуманітарного та негуманітарного профілю навчання.

Завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Тетяна Гнаткович, вітаючи присутніх зі святом, пораділа за творчі успіхи кращих мовознавців освітянських закладів Закарпаття, висловила побажання перемоги кожному учаснику цього престижного форуму.
Заступник директора з науково-методичної роботи ЗІППО Михайло Басараб, вітаючи присутніх зі святом рідного слова, наголосив на тому, що в переддень 200-ліття від дня народження Т.Г Шевченка перемога на конкурсі рідної мови особливо престижна та почесна.
Голова журі, науковець та письменниця Лідія Ходанич, наголосила на особливій історичній культурозберігаючій місії українського слова в нашому краї, про визнання його набутків, про що свідчить, зокрема, присудження письменнику-закарпатцю Мирославу Дочинцю в цьому році Шевченківської премії.
Перед початком ІУ етапу відбулось урочисте нагородження переможців обласного змагання. Кожен з учасників отримав диплом та бібліотечку книжок сучасних авторів.