Відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка

12 грудня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка. У конкурсі взяло участь 42 учні 5–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, 15 учнів ПТНЗ і студентів ВНЗ І-ІІ та ІІІ–ІV рівнів акредитації. 57 творчо обдарованих учасників працювали над завданням, складеним для різних вікових категорій.

Вітаючи учасників, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Т.Гнаткович наголосила, що бути учасником цього конкурсу – значить не тільки опанувати граматичні правила, а й бути патріотом, знати і любити історію українського народу, його мову, традиції, формувати у собі громадянина України.
Голова журі , завідувач кафедри педагогіки і психології інститу Л.П.Ходанич наголосила, що участь у конкурсі – це не тільки засвідчення їхнього знання рідної мови, літературної спадщини великого Кобзаря,а й нагода висловити свої думки. Вона звернула увагу на його благородну мету – піднесення престижу рідної мови серед підростаючого покоління, виховання пошани до державної мови.
Журі відібрало кращі роботи для представлення на четвертий всеукраїнський етап.