Вітання Дмитра Табачника переможцям ХІХ Міжнародної учнівської олімпіади з екології, яка відбулася 17-22 травня 2011 року у Турецькій Республіці

Шановні переможці!
Щиро вітаю Авраменко Поліну, ученицю 10 класу Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна Мукачівської міської ради Закарпатської області та Камінську Анастасію, ученицю 11 класу Академічного ліцею при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради зі здобуттям золотих медалей і Ягенського Василя, учня 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області – срібної медалі, переможців ХІХ Міжнародної учнівської олімпіади з екології. Перемога в інтелектуальних змаганнях міжнародного рівня – це велика подія для кожного з нас. Водночас, це офіційне визнання досягнень України, зміцнення її авторитету, розширення міжнародних зв’язків та поглиблення співробітництва в галузі екології, пошук нових шляхів розв’язання глобальних екологічних проблем сьогодення.
Україна покладається на молоде покоління, його талант, завзяття, сумлінність і готовність відстоювати національні інтереси, творити гідне майбутнє своєї Батьківщини.
Дозвольте побажати Вам та Вашим наставникам подальших творчих злетів, успішного здійснення всіх планів та задумів, зміцнення зусиль, спрямованих на затвердження високого авторитету України у міжнародному освітньому просторі.

З повагою та найкращими побажаннями, Міністр Дмитро Табачник

Прес-служба МОН