Актуальні питання організації навчально-виховного процесу з географії та економіки

8 вересня 2014 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася інструктивно-методична нарада «Актуальні питання організації навчально-виховного процесу з географії та економіки в ЗНЗ області в 2014/2015 н.р.».
У роботі інструктивно-методичної наради взяли участь заступник директора ЗІППО з навчально-виховної роботи та моніторингу якості освіти Василь Петечук та методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Галина Глюдзик. На нараді зібралися методисти районних та міських методичних кабінетів області, які відповідають за ці предмети.

Розглядалися питання щодо методичних рекомендацій до викладання названих предметів у новому навчальному році. Г.Глюдзик наголосила на тому, що вивчення географії в новому навчальному році зазнає певних змін, які стосуватимуться здебільшого 6-го класу. Структура і зміст програми базуються на принципах неперервності й наступності шкільної географічної освіти, її інтеграції на основі внутрішньопредметних зв’язків, гуманізації, диференціації навчального матеріалу залежно від вікових можливостей учнів, практичної спрямованості. У процесі роботи наради Г.Глюдзик акцентувала увагу присутніх на особливостях методики викладання географії у 6 класі в світлі оновленої програми, надала інформацію про нові підручники з географії для 6 класу. Також обговорювалося питання про якісну підготовку учнів та особливості проведення районних (міських) етапів Всеукраїнського турніру юних географів та удосконалення роботи з обдарованою молоддю.
Учасники наради отримали на електронних носіях необхідні для використання у роботі навчальні та методичні рекомендації.