Всесвітній тиждень грошей – 2018

Освітні заходи у рамках «Global Money Week-2018» відбудуться з 12-18 березня 2018 року.
В Україні глобальна міжнародна навчальна ініціатива вже п’ятий рік поспіль проводиться за інформаційної та організаційної підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Національним банком України спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи», USAID DAI, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежною асоціацією банків України.

До участі у заходах «Global Money Week-2018» залучено волонтерів, громадські організації, школи, технікуми, інститути та університети, фінансові установи, комерційні компанії у Ваших регіонах.
Умови участі у заходах, дорожня карта заходів із фінансової грамотності, презентації, сценарії заходів, які запропоновані для використання у роботі методистам обласних закладів післядипломної педагогічної освіти та тренерам у рамках відзначення Global Money Week, розміщено за посиланнями на офіційних сайтах ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (https://imzo.gov.ua/events/), Національного банку України (https://www.bank.gov.ua), ДВНЗ «Університет банківської справи» (https://www.ubs.edu.ua).

Інформацію щодо участі у заходах з відзначення Global Money Week з метою відзначення найактивніших учасників можна надсилати на електронні адреси: Національного банку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , ДВНЗ «Університет банківської справи» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Переглянути лист ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти"

Орієнтовний перелік заходів із фінансової грамотності, пропонованих для проведення методистами та тренерами у регіонах України для всіх верств населення у рамках проходження Global Money Week

Орієнтовний перелік заходів із фінансової грамотності, пропонованих для проведення методистами та тренерами у регіонах України для всіх верств населення у рамках проходження Global Money Week

Презентація Global Money Week 2018 Україна