Про участь у євровікторинах від Представництва Європейського Союзу

euroЗа фінансування Представництва Європейського Союзу в Україні реалізується проект "Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС", виконавцем якої є громадська організація "Фундація "Відкрите суспільство". Партнерами проекту виступають Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України. У рамках проекту розпочалася всеукраїнська вікторина з теми Європи, учасники якої зможуть перевірити свої знання про Європу.       

Взяти участь у євровікторині можна на сайті www.euroquiz.org.ua. Вікторина триватиме до червня 2019 року. Найуспішніші учасники зможуть обміняти свої бали на численні сувеніри від Представництва ЄС, а 100 найкращих гравців у кожній категорії отримають спеціальні подарунки.
Організаторами підготовлено дві категорії питань для учасників до 14 років та старших за цей вік. Усі без винятку учасники, які пройдуть 5 тематичних напрямів вікторини, зможуть отримати електронний сертифікат про участь у євровікторині.
Детальна інформація та реєстрація учасників на сайті www.euroquiz.org.ua.
За додатковою можна звертатись за телефоном 044 425 7709 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .