Результати ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Двадцять сьомого лютого відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. Традиційно, олімпіада проводилась на хімічному факультеті Ужгородського національного університету.
З вітальним словом перед учасниками виступили, зокрема, заступник директора з питань міжнародних зв’язків, європейської інтеграції, національних шкіл та виховної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Герцог Ю.В., голова журі, декан хімічного факультету Ужгородського національного університету, професор Лендєл В. Г., методист кабінету природничо-математичних дисциплін, основ економічних знань та екології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Голомб О.М.
У змаганнях взяли участь 101 школяр з числа учнів 8-11 класів. За підсумками теоретичного та практичного турів олімпіади журі визначило переможців.

8 клас

п/п

шифру

К-ть балів

Прізвище, ім'я учня

Назва школи

Місце

1

25

64

Рущак Василь Олександрович

Боронявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустського району

І

2

1

48

Пензелик Ірина Василівна

Багатопрофільний ліцей «Лідер» - загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №20 м. Ужгорода

ІІ

3

2

48

Попович Адам Іванович

Мукачівська гімназія

ІІ

4

18

48

Єршова Тетяна Михайлівна

Міжгірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ

5

3

46

Григоровська Анастасія Юріївна

Мукачівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 16

ІІ

6

19

42

Павлович Вікторія Петрівна

Лалівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Мукачівської районної ради

ІІІ

7

14

41

Осодчий Орест Олександрович

Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№1

ІІІ

8

23

41

Варга Христина Василівна

Малоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоберезнянської районної ради

ІІІ

 

9 клас

п/п

шифру

К-ть балів

Прізвище, ім'я учня

Назва школи

Місце

1

8

58

Голомб Юрій Олександрович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

І

2

2

50

Гайович Марія Іванівна

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

ІІ

3

6

39

Соловей Ірина Олегівна

Мукачівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 11

ІІІ

4

15

38

Студеняк Віктор Ігорович

Лінгвістична гімназія ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради

ІІІ

 

 

10 клас

п/п

шифру

К-ть балів

Прізвище, ім'я учня

Назва школи

Місце

1

13

68

Гаврилюк Катерина Юріївна

Мукачівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 13

І

2

8

66

Поніна Соломія Іванівна

Мукачівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1

І

3

18

64

Мельник Іван Олександрович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

ІІ

4

4

63

Трачук Віталій Володимирович

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 м. Ужгорода

ІІ

5

3

62

Завацький Олександр Олександрович

Гімназія м. Ужгорода

ІІ

6

12

56

Сомік Андріан Ігорович

Свалявська гімназія

ІІІ

7

2

54

Башук Оксана Миколаївна

Міжгірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІІ

8

16

52

Капелянович Марина Романівна

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

ІІІ

9

11

51

Свистак Ірма Юріївна

Свалявська гімназія

ІІІ

10

22

50

Капустей Владислава Антонівна

Довжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради

ІІІ

11

1

49

Фашинбавер Іван Олександрович

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

ІІІ

 

11 клас

п/п

шифру

К-ть балів

Прізвище, ім'я учня

Назва школи

Місце

1

14

93

Онисько Юрій Михайлович

Лінгвістична гімназія ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради

І

2

1

50

Парамонова Вікторія Валеріївна

Свалявська гімназія

ІІ

3

16

47

Фалес Вапсиль Васильович

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

ІІ

4

6

44

Добош Марія-Олександра Олегівна

Лінгвістична гімназія ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради

ІІІ

5

11

43

Бляшинець Вікторія Василівна

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

ІІІ

6

2

39

Дзерин Катерина Володимирівна

Берегівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

ІІІ

7

10

34

Гребінь Ірина Василівна

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

ІІІ

8

26

34

Балог Ноемі Іванівна

Ліцей з біолого-хімічним та фізико-математичним профілем навчання села Велика Добронь Ужгородського району

ІІІ