Інформатика

Нарада відповідальних за організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та керівників команд ІІІ етапу цієї олімпіади

info 1

Нещодавно відбулась нарада працівників місцевих органів управління освітою, відповідальних за організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, та керівників команд учнів-учасників ІІІ етапу цієї олімпіади. Присутні обговорили питання, що стосувалися порядку проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у Закарпатській області.

Аккаунт Office 365 для переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та їх учителів

За рішенням Дніпровського ресурсного центру, яке погоджене з компанією Microsoft, для переможців ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій – учасників ІІІ етапу та їх керівників буде створено безоплатні аккаунти Office 365 в домені oit.dp.ua.

Інтерактивний конкурс-квест з інформатики "Айтішка" для учнів 5-7 класів

Айтішка

Видавництво "ІТ-книга" запрошує взяти участь в інтерактивному конкурсі-квесті з інформатики "Айтішка" для учнів 5-7 класів. Основний етап конкурсу пройде 22 квітня (власне квест), а фінальний (змагання з програмування у Скретчі) - 13 травня. Квест відбуватиметься в режимі "ріал тайм". До фіналу вийдуть ті, хто пройде найбільше кімнат за 1,5 години.
Завдання конкурсу базуються на матеріалі програми з інформатики для 5 класу. Переможець отримає цінний приз - планшетний ПК, а його вчитель - винагороду 1000 грн. Сайт конкурсу:itknyga.com.ua. На ньому можна зареєструватися та пройти пробний квест.
Участь у конкурсі не є обов’язковою.