Інформатика у сучасній школіКомп’ютер впевнено завоював своє місце у повсякденному житті школярів – від наймолодших до випускників. Щороку навчальні заклади оснащуються сучасною технікою. Важливо тепер ефективно використати її. З цією метою департаментом освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації проводяться семінари «Інноваційні технології в інформатиці та впровадження їх у навчальний процес».
До навчання з вчителями інформатики залучено провідних фахівців України з цього предмета. Це Повхан Ігор Федорович - декан факультету інформаційних технологій Ужгородського національного університету, кандидат технічних наук, доцент. Автор більше 30 наукових публікацій у вітчизняних та зарубіжних виданнях.
Мельник Валентин Іванович - учитель інформатики Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. Л.С.Макаренка. Член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та Всеукраїнського турніру юних інформанте.
Шакотько Віктор Васильович - заступник директора Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка. Член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та Всеукраїнського турніру юних інформатиків. Один з авторів підручників з інформатики для 10 та 11 класів та навчальних програм для 5-9 класів, то перемогли на Всеукраїнському конкурсі цього року.
Костюков Володимир Павлович - учитель інформатики Павлоградського міського ліцею. Член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та Всеукраїнського турніру юних інформатиків. Автор робочих програм та підручників з інформатики для учнів середніх шкіл.
Мотурнак Євген Володимирович - завідувач лабораторії навчально-виховного комплексу ліцею № 100 м. Дніпропетровська. Член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та Всеукраїнського турніру юних інформатиків. Переможець конкурсу „Вчитель року - 2013" у номінації „Інформатика".
Горошко Юрій Васильович - професор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, доктор педагогічних наук. Член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики та Всеукраїнського турніру юних інформатиків. Розробник систем комп'ютерної математики Gran1 та Gran2.
Міца Олександр Володимирович - доцент Ужгородського національного університету, кандидат технічних наук. Автор більше 50 наукових публікацій у вітчизняних та зарубіжних виданнях.
Паньков Андрій Вікторович - науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.
Протягом чотирьох днів у семінарах, Ужгороді, Виноградові, Хусті і Міжгір’ї візьмуть участь всі вчителі інформатики області, що послужить доброю підготовкою до нового навчального року.