Змагання з програмування

a47bdb2ae5a99dc68185bc94a1d4224c XLГромадська організація “Федерація олімпіадного програмування” запрошує до участі у Всеукраїнській олімпіаді з програмування. Підтримка обдарованої учнівської молоді є однією з основних задач сучасної системи освіти та вимагає належної уваги суспільства. Всеукраїнські учнівські олімпіади є вагомою складовою системи виявлення, відбору та підготовкиобдарованих учнів, але пандемія COVID-19 унеможливлює проведення учнівських олімпіад з навчальних предметів під час карантинних обмежень.
На жаль, така ситуація залишає осторонь інтелектуальних змагань багатоталановитих і здібних учнів, які систематично та наполегливо готуються до участів олімпіадах та не можуть уявити навчальний рік без олімпіад.
Громадська організація “Федерація олімпіадного програмування” спільно із членами журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики ініціює проведення Всеукраїнської олімпіади з програмування у 2020-2021 навчальному році. Олімпіада складається з кількох етапів. Складність останнього етапу буде приблизно такою ж, як і складність IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики.
Участь в олімпіаді є повністю безкоштовною для всіх учнів.
Олімпіада відбудеться онлайн.
Детальніше про олімпіаду можна прочитати за посиланням https://oi.in.ua/uoi-2021/ .
Реєстрація на олімпіаду буде доступна за посиланням https://uoi2021.org/.
Початок першого етапу олімпіади - 14-го грудня.
Всі організаційні питання вирішують ініціатори змагання.
Будемо щиро вдячні за донесення інформації до усіх зацікавлених осіб, а отже, і за підтримку талановитої молоді та створення позитивного учнівського олімпіадного руху.