Математика

Професійне та особисте зростання вчителя математики, який покликаний змінити освітнє середовище, упроваджуючи навчання для життя

matemnush1

Із 6 по 17 червня проведено курси підвищення кваліфікації вчителів математичної освітньої галузі ЗЗСО, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Відбувся обласний вебінар математики „Особливості підготовки до НМТ: математика”

matematyka18-05

17 травня 2022 року проведено обласний вебінар математики „Особливості підготовки до НМТ: математика". В умовах дистанційного навчання та військового стану дуже важливим є робота вчителів математики з підготовки випускників шкіл до складання національного мультитесту.

Відбудеться обласний вебінар "Особливості підготовки до ДПА і ЗНО з математики"

vebЗакарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 15 лютого 2021 року о 15.50 год відбудеться обласний вебінар "Особливості підготовки до ДПА і ЗНО з математики". Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу.
Кількість учасників обмежена – 95 осіб.

Реєстрацію завершено!

Відстані об’єднують математиків

matНавчальний процес розпочато! Які виклики та завдання очікують вчителів математики та їх вихованців? Як доцільно організувати процес навчання шкільної математики у сьогоднішніх умовах з максимальною користю для учнів? Ці та багато інших запитань постають перед педагогами усього світу.

Особливості викладання математики в контексті Нової української школи

tern 1 

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України за підтримки Державної наукової установи „Інститут модернізації змісту освіти” на базі навчально-оздоровчого комплексу „Червона калина” смт. Дружба Теребовлянського району Тернопільської області 26–27 вересня 2018 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар методистів з математики обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти „Особливості викладання математики в закладах загальної середньої освіти в контексті Нової української школи.

Літня математична школа

lit 1

Стало доброю традицією в усьому світі організовувати і проводити математичні конкурси-гри. Серед цих конкурсів виділяється своєю доступністю, масштабністю, можливістю залучення школярів усіх вікових категорій пізнавати, а згодом по-справжньому полюбити царицю наук – математику Міжнародний математичний конкурс „Кенгуру”.

Всеукраїнський науково-методичний семінар з математики

1

19-20 жовтня 2017 року у м. Коломиї Івано-Франківської області відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Особливості вивчення математики в 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів та в класах поглибленого вивчення математики після переходу на новий Державний стандарт» на базі Коломийського НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей», який хлібом-сіллю зустрів гостей.

Метр математики знову на Закарпатті

DSCN3519

Ще Рене Декарт, французький філософ, основоположник аналітичної геометрії, сказав, що „мало мати хороший розум, головне – добре його застосовувати”. Це цілком відтворює життєву позицію та професійне кредо заслуженого вчителя України, учителя-методиста, викладача Київського інституту вдосконалення вчителів ім. Б. Грінченка, двічі лауреата конкурсу „Соросівський учитель”, визнаного у світі фахівця з евклідової геометрії, автора понад п’ятдесяти книжок та кількох десятків статей, науковця, який склав сотні задач і зібрав „Золоту колекцію найкращих задач елементарної математики” відомого педагога-новатора Кушніра Ісака Аркадійовича.