ІІ тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

2 лютого у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов ІІ тур  ІІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з математики. 58 учнів, які  у нелегких перегонах пройшли І тур, боролися за звання кращого знавця математичних наук та право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади.

Тетяна Палько, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, відкриваючи ІІ тур олімпіади з математики, наголосила на словах Чарльза Дарвіна, який казав, що той, хто осилить великі принципи математика, має ще одне, сьоме чуття. Тетяна Василівна побажала учням, щоб у них відкрилося те чуття, котре допоможе впоратися із завданнями та принесе перемогу.
Маріанна Кляп, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, вітаючи талановитих учасників, майбутню наукову еліту краю і, звичайно, колег, побажала учням розкрити найкращі математичні якості, вміння і показати гарні результати.
Василь Петечуку, голова журі, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО, привітав учасників та побажав і далі впевнено йти до перемоги та відстояти у конкурентній боротьбі звання кращого математика краю.