Досвід кращих педагогів Закарпаття буде втілюватися на практиці

6 травня 2014 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, на якому розглядалося питання перспективного педагогічного досвіду кращих вчителів математики, фізики та астрономії.

Заслухавши доповіді завідувача кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Ороса В.М., методистів кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Петечук К.М. і Гайналій Л.І. «Науково-методичний супровід кафедрою природничо-математичної освіти та інформаційних технологій вивчення, узагальнення і поширення перспективного педагогічного досвіду вчителів математики та фізики», науково-методичною радою було відмічено, що на виконання «Положення про виявлення, вивчення, узагальнення та поширення перспективного педагогічного досвіду», схваленого вченою радою інституту від 14 січня 2014 року (протокол №1), на підставі рішення кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій від 31 березня 2014 року (протокол №2), виявлено і вивчено досвіди роботи методиста районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, вчителя математики Виноградівської гімназії Макари С.Ю. “Методика організації роботи з обдарованими учнями”; директора, вчителя математики Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради Іщенко О.Т. “Методика організації колективних форм навчальної діяльності учнів на уроках математики”; учителя математики Берегівської угорської гімназії Балажі Б.З. “Робота з обдарованими учнями шляхом розвитку творчих здібностей”; директора, вчителя математики Варівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання ім. Ференца Ракоці ІІ Берегівської районної ради Закарпатської області Сіладі Л.Л. “Особливості викладання математики з використанням ІКТ шляхом особистісно орієнтованого навчання” та вчителя фізики й астрономії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 м.Ужгорода Капраль М.М. “Застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики та астрономії” , і рекомендовано кафедрі природничо-математичної освіти та інформаційних технологій подати у ІІ кварталі 2014 року на розгляд вченої ради інституту пропозицію щодо початку узагальнення розглянутих матеріалів ППД.
Пропонуємо ознайомитися з матеріалами вивчення перспективних досвідів роботи Макари С.Ю., Іщенко О.Т., Балажі Б.З., Сіладі Л.Л. (завантажити), Капраль М.М. (завантажити)

Катерина Петечук, Людмила Гайналій,
методисти кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО