Оздоровлення в таборі „Берізка”

На Великоберезнянщині цього року працювали 14 таборів відпочинку з денним перебуванням.Можливість оздоровитися отримали 1505 учнів загальноосвітніх шкіл району.


На базі Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів працював табір з денним перебуванням „Берізка”, в якому оздоровилося 120 дітей. До слова, нинішнього року тут відпочивали ще й учні Мирчанської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Впродовж оздоровчої кампанії у таборі працювало 19 педагогів, медсестра, шестеро осіб обслуговуючого персоналу. Було організовано п’ять загонів: „Сонечко”, „Козачок”, „Романтики”, „Смайлики”, „Юність”. Першочергово до оздоровлення залучили дітей із багатодітних сімей, дітей-чорнобильців, обдарованих учнів, дітей-інвалідів, дітей працівників агропромислового комплексу.
Два тижні діти брали участь у конкурсах „Кращий читець”, „Мій улюблений казковий герой”, конкурсах малюнку на тему олімпійських ігор, вікторинах. Найцікавішою для табірчан стала гра „У пошуках скарбів” . Велика увага була приділена зміцненню здоров’я, у зв’язку з чим у таборі організовувались змагання з футболу, волейболу, шахів та шашок, тенісу, спортивні конкурси „Веселі старти”, „Козацькі розваги” тощо.
Крім цього, проводилася робота щодо попередження нещасних випадків, засвоєння правил поведінки на воді, при укусах змій, правил дорожнього руху та необхідних знань з запобігання отруєння грибами та іншими продуктами рослинного походження, правил поводження з вибухонебезпечними та невідомими предметами.
Загалом кожна дитина була охоплена екскурсіями, туристичними походами визначними і пам'ятними місцями району, області. Зокрема, наші діти здійснили екскурсії у Чинадіївський, Мукачівський та Невицький замки, Ботанічний сад м. Ужгорода та на страусину ферму, в Ужанський національний природний парк. Під час туристського походу Малий Березний–Сянки–Ужок покладено квіти до пам’ятника українським січовим стрільцям, воїнам Першої світової війни.
Приємним сюрпризом для дітей стала зустріч із відпочивальниками табору „Черемха” Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, під час якої були проведені спортивні змагання з різних видів спорту, а також зустріч з працівниками районного сектору управління Держтехногенбезпеки у Закарпатській області. Найсміливіші мали змогу одягнути захисний костюм та спробувати себе у рятуванні потерпілого під час дорожньо-транспортної пригоди. Словом, під час оздоровчої кампанії в нашій школі діти і розважилися, і зміцнили своє здоров’я.

Любов Голованенко,
заступник директора з виховної роботи
Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Великоберезнянського р-ну