Стежками рідного краю

juniturysty1

Так називався районний конкурс юних екскурсоводів, який проводила Хустська районна станція юних туристів. Це вже третій за рахунком конкурс такого характеру. Юні краєзнавці дев’ятнадцяти шкіл району боролися за перемогу.

Всі учні показали хороше володіння матеріалом про своє рідне село, про об’єкти, які їм зустрічалися на маршруті походів, в яких вони брали участь. У їхніх виступах червоною ниткою проходила ідея зробити своє село меккою для туристів, відчувалася гордість за своє село, любов до його мешканців.
З кожним роком виступи учасників конкурсу стають більш інформаційно насиченими, наповненими цікавими фактами, подіями, про які юні краєзнавці дізнаються в процесі пошукової роботи, рівень викладу матеріалу та культура мовлення зростають.
Переможці конкурсу були нагороджені грамотами Хустської районної держадміністрації. Перше місце посіли екскурсоводи Кривської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка Валантир Н.І.) друге – Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка Палчей Н.Ю.), третє – Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка Данча Н.Д.).
Підсумки конкурсу підвів директор Хустської районної станції юних туристів Ком’яті В.М., який подякував юним краєзнавцям за активне та результативне вивчення рідного краю, за змістовні виступи, вручив грамоти Хустської районної станції юних туристів активним учасникам конкурсу.

Марія Тимко,
методист Закарпатського центру туризму

juniturysty1

juniturysty1