Осінній вернісаж

Нагадаємо, що 2013-й рік проголошено Роком дитячої творчості. Своєрідним звітом про те, чого ми досягли, чого навчилися, що вміємо і можемо, стало свято талановитої молоді Свалявщини «Осінній вернісаж», яке пройшло у кінці листопада у районному Будинку культури.


Учасники концерту – учні загальноосвітніх шкіл, гімназії та позашкільного навчально-виховного закладу продемонстрували високу вокальну й акторську майстерність, отримавши гучні оплески глядачів. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту В.П.Русин, побажавши всім творчих здобутків та досягнень.  
На святі талановиті школярі та їхні наставники представили всі види мистецтва: вокальне, хореографічне, декоративно-ужиткове та образотворче.
Відомо, що українська пісня – це душа народу, яка передає думки, переживання, почуття. Учасники концерту виконували пісні про красу рідного краю, любов до народу, дитинство, про дружбу та кохання.
Справжнім подарунком для глядачів стали чудові пісні у виконанні добре відомих учасників багатьох фестивалів, переможців вокальних конкурсів Ірини Гончарук, учасниці вокального гуртка районного Будинку школярів та Івана Ливча, учня Тибавської ЗОШ І-ІІІ ст. Глядачі зустрічали виконавців оплесками. Окрасою концерту став вокальний номер у виконанні Артема Лебовича, учня Пасіцької ЗОШ І-ІІ ст.
Справжніми зірочками засяяли на сцені наймолодші учасники концерту Богдана Бігар, Олександр Попович та Ніка Сокач. Вразили глядачів жартівливою композицію учні Сасівської ЗОШ І-ІІ ст., запальним рок-н-ролом - учасниці танцювального гуртка Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., а дует учнів Дусинської ЗОШ І-ІІІ ст. – чудовою музичною композицією у супроводі флейти.
Хтось творить красу словом, хтось – звуком, музикою, піснею, хтось – витворами народного мистецтва, а хтось – мистецтвом пензля. Не залишила нікого байдужим виставка дитячої творчості, розташована у фойє Будинку культури, де були представлені картини, вироби з бісеру, вишиті серветки, іграшки, писанки, вироби з природного матеріалу.
Проведений захід для всіх присутніх став справжнім святом душі, адже тут розкрили всі свої таланти педагоги-організатори, учителі музики, керівники гуртків Будинку школярів і талановита молодь району. Свято творчості стало приємною подією у житті як дітей, так і дорослих. Завдяки таким заходам з'являється можливість пошуку талановитих та обдарованих учнів, адже талант потрібно розвивати, а кожна дитина має отримати свій шанс на успіх та перемогу.