Свято краси, мистецтва та творчості

padiun-pidsumky1

Цікавим і яскравим дійством стало 12 грудня обласне свято з підбиття підсумків Року дитячої творчості. 2013 рік у Закарпатській області відзначився багатьма цікавими заходами, що запам’ятаються не лише масовістю, а й різноплановістю, оригінальністю у поєднанні зі змістовністю та творчим підходом.

У залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” зібралися найкращі представники позашкілля – творчо обдарована молодь, а також ті, хто своєю щоденною працею розвиває здібності та уміння юних талантів, сприяє їхньому творчому зростанню та самореалізації. На урочистості були запрошені голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида, заступники міських голів та голів районних державних адміністрацій.
Створенню піднесеної атмосфери, новорічного настрою сприяла виставлена у фойє навчального закладу виставка „Замість ялинки – новорічна композиція”.
Багатство вишиванок, у які були одягнені всі учасники свята, доповнювали відчуття творення величного, причетності кожного до мистецтва та краси.
За результатами проведеної упродовж року роботи, за сумлінну працю, особливі заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, вагомі досягнення у справі навчання та виховання підростаючого покоління сімох працівників позашкільних навчальних закладів області нагороджено Почесною грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації, ще 14 працівників отримали відповідні Подяки голови облдержадміністрації.
За творчу ініціативу, активну громадянську позицію Почесними грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації нагороджено 23 гуртківців позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.
Сертифікати на отримання інтерактивних комплексів отримали й переможці обласного конкурсу „Кращий дошкільний навчальний заклад”. У 2013 році участь у ньому взяли по дев’ять навчальних закладів міської та сільської місцевості. Відповідно за двома номінаціями визначали й переможців: окремо у сільській та міській місцевості. Крім того, всіх учасників конкурсу відзначено грошовою премією у розмірі одна тисяча гривень.
Завершилося свято концертною програмою вихованців ПАДІЮНу. Яскраві багатопланові номери вокального, хореографічного жанру викликали шквал емоцій, радували тематикою та оригінальністю.
Олександр Ледида зазначив: „Рік дитячої творчості успішно завершився, однак творення прекрасного у нашому житті, підтримка талановитої учнівської молоді та дітей продовжується, бо не може завершитися те, що утверджує наше прагнення до прекрасного”.

За інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА

padiun-pidsumky1

padiun-pidsumky1

padiun-pidsumky1