Розпочався захист робіт учасників Малої академії наук

malaacademia1

31 січня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочав роботу ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Із 31 січня до 1 грудня 2013 року працювали відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства і відділення мовознавства. У роботі секцій «Українська література», «Світова література», «Російська література», «Фольклористика», «Мистецтвознавство», «Літературна творчість», «Українська мова», «Російська мова», «Англійська мова», «Німецька мова», «Французька мова», взяли участь 93 учасника.
Маріанна Кляп, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної облдержадміністрації, вітаючи учасників зауважила, що лише такі розумні, працьовиті, наполегливі та ерудовані молоді люди творитимуть майбутнє України. Маріанна Іванівна розповіла про нові підходи до проведення ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Вона наголосила, що працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти готували на менше п'яти варіантів завдань. Також компетентне журі, до складу якого ввійшли методисти інституту, створило відповідні умови для перевірки конкурсних робіт юних дослідників.
Тетяна Палько, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, привітала молодь, яка з’їхалася з усіх регіонів та побажала учням гідно представити і захистити свої роботи. Тетяна Василівна розповіла учасникам, що шляхом жеребкування обиратиметься одне з п’яти завдань, котре і виконуватиметься дослідниками.
Володимир Зомбор, директор Закарпатського обласного центру НТТУМ, привітав учнів-членів Малої академії наук України з відповідних відділень та наголосив на особливостях проведення заходу.
Також до присутніх звернувся ректор Закарпатського художнього інституту Іван Небесник, який побажав молодим людям досягнути якнайкращих результатів та вдало зробити перші кроки у самостійне доросле життя.
Конкурс розпочав свою роботу відповідно до програми.

malaacademia2