Чемпіонат області зі спортивного орієнтування «Закарпатська весна – 2014»

Днями пройшов Відкритий чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування «Закарпатська весна – 2014».
Змагання відбувалися на території Мукачівського району протягом двох днів. У заході взяли участь команди міста Ужгород та району, Перечинського району, вихованці Іршавської та Хустської райСЮТур і, власне, представники приймаючої сторони – Мукачівського міського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. Загалом було зареєстровано 11 команд із сумарною кількістю понад 320 учасників.

Згідно умов змагання, учасники були розділені на 15 груп відповідно до віку. Наймолодшому учаснику було всього 7 років, найстаршому – близько 60.
 Перший день змагань – спринтерські дистанції – пройшли на території школи №11 в м.Мукачево та прилеглому житловому масиві. Першого дня стартувало 205 учасників. Однією з основних перешкод стала масивна забудова району, яка заважала учасникам правильно зорієнтуватися та знайти відповідні контрольні пункти.
Переможцями першого дня стали: серед наймолодших у групі Ч-10 усі призові місця здобули представники спортивного клубу «Товариш» з Мукачева – Годович Михайло, Хоронжук Євген та Цепурдей Владислав; а у дівчат, Ж-10 – Цепурдей Катерина та Сватко Каріна з «Товариша» зайняли перше і друге місце, а третє місце дісталося Адам Заріні з Перечинської школи-інтернату.
У групах 12-річних серед дівчат перше та друге призові місця «набігали» Цепурдей Ніна та Лозицька Дарина з СК «Товариш», а третьою стала Олексій Євгенія з Кам’яниці; у хлопців п’єдестал зайняли представники спортивного клубу «Максимум» Граб Максим (1 місце) та Ходанич Анатолій (3 місце), а також Келеце Іван із Кам’яниці (2 місце).
У групі Ж-14 перемогу святкувала Кримінська Анастасія з Кам’яниці, другою була Гуснай Вероніка зі СК «Максимум», а третьою – її колега по клубу Іванюк Аліна. У аналогічній групі в хлопців перші два призових місця дісталися СК «Максимум» Василині Андрію та Дідичу Назару, а третє місце посів представник СК «Товариш» - Мучичка Богдан.
Серед 16-річних у дівчат місця розподілилися наступним чином: 1 місце – Золтан Олександра із «Товариша», 2 місце – Павлікова Наталія (КСО «Максимум»), 3 місце – Татош Юлія (Іршавська РайСЮТур). У хлопців фінішний протокол виглядав так: 1 місце – Французов Владислав (СК «Товариш»), 2 місце – Паламарчук Станіслав (КСО «Максимум»), 3 місце – Сватко Артур («Товариш).
Група Ч-18: 1 місце - Мирзанич Петро (ОДЮСШ КСО «Максимум»), 2 місце – Брилинський Сергій (КСО «Максимум»,) 3 місце – Андрейкович Віктор (УСО «Максимум»).
Група Ж-18: 1 місце – Шозда Наталія («Товариш»), 2 місце – Юртин Софія (ОДЮСШ «КСО Максимум»), 3 місце – Зубака Беата – («Товариш»).
Група Ч-21: 1 місце – Расчупкін Сергій («Товариш»), 2 місце – Фечо Георгій («Максимум»), 3 місце – Касьянов Олександр («Товариш»).
У групі Ж-35 стартувала і фінішувала лише Ольга Боднар з Іршавської РайСЮТур. У чоловічій групі Ч-35 першим став Шебалдов Андрій з команди «УжАс», другим був Віктор Малетич із команди ЗЦТ-1, а третім – Терпай Іван з Іршави.
У групі ветеранів до фінішу прийшов лише Петро Назаренко.
    Другий день чемпіонату був днем змагань на середніх дистанціях. Орієнтувальними бігали лісовими масивами у селі Лавки Мукачівського району. Погода учасників не радувала, адже впродовж всього часу був дощ та сильний вітер. Завдання ускладнювало й болото, якого в лісі було насправді дуже багато. Найкоротшою дистанцією цього дня стала дистанція у наймолодших дівчат, яким необхідно було пройти не менше, ніж 1,7 км з кількістю контрольних пунктів - 8 КП, а найдовшою – 4,9 км з 17 КП.
    За результатами другого змагального дня дівчата показали такі результати:
Ж-10: 1 місце – Катерина Цепурдей (Товариш), 2 місце – Мартин Анастасія (Перечинська гімназія), 3 місце – Пригара Андріана (Перечинський інтернат).
Ж-12: 1 місце – Цепурдей Ніна (Товариш), 2 місце – Лозицька Дарина (Товариш), а 3 місце – Дякова Ірина (Іршавська райСЮТур).
Ж-14: 1 та 3 місце дісталося СК «Камяниця» - Бобер Крістіні та Кримінській Анастасії, а 2 місце – Гуснай Вероніка (Максимум).
Ж-16: 1 місце – Золтан Олександр («Товариш»), 2 місце – Павлікова Наталя («Максимум»), 3 місце – Керечанин Неля (Іршавська райСЮТур).
Ж-18: 1 та 2 місце – Шозда Наталія та Зубка Беата («Товариш»), 3 місце – Юртин Софія («Максимум»).
Ж-21: 1 місце – Расчцпкіна Ніна («Товариш»), 2 місце – Калинич Вікторія («Максимум»), 3 місце – Ілик Ольга (Хустський райСЮТ).
У хлопців з переможцями склалася така ситуація:
Ч-10: 1 місце –Кононов Денис («Максимум»), 2 місце –Хоронжук Євген («Товариш»), 3 місце –Шевченко Віталій (Перечинський інтернат).
Ч-12: 1 місце – Граб Максим («Максимум»), 2 місце – Мейсарош Богдан(Іршавська райСЮТур), 3 місце – Андрейко Олександр (Хустський райСЮТ).
Ч-14: 1 місце – Васелина Андрій («Максимум»), 2 місце – Федькович Мар’ян (Перечинська гімназія), 3 місце – Маанцулич Володимир (СК «Кам’яниця»).
Ч-16: 1 та 2 місце у «Товариша» - Французов Владислав та Святко Артур, 3 місце – Паламарчук Станіслав («Максимум»).
Ч-18: 1 та 2 місце у «Максимум» - Андрейкович Віктор та Брилинський Сергій, 3 місце – Дубровський Михайло (Хустський райСЮТ).
Ч-21: аналогічно групі Ч-12 1 та 2 місце у СК «Товариш»– Касянов Олександр та Расчупкін Сергій, а 3 місце у СК « Максимус» – Фечо Георгій.
Ч-35: 1 місце – Лозицький Андрій («Товариш»), 2 місце – Тарасов Володимир («Товариш»), 3 місце – Шебалдов Андрій («УжАс»).
Ч-50: єдиним учасником групи, і, звичайно, переможцем, став Назаренко Петро («УжАс»)
Чемпіонат відбувся, грамоти вручені, учасники задоволені. «Закарпатська весна-2014» – пора здобутків та перемог.