Новорічні свята в «Радості»

2concert 015

Наше місто знову наповнюється ароматом мандаринів, вітрини виблискують вогниками, а ми всі  починаємо сподіватися на Новорічне чудо. Це особливо відчувається, якщо поряд є діти. Що ж тоді казати про атмосферу у нашому «ПАДІЮНі», де сотні дітей, і кожне з них живе у передчутті свята! Ми ще не встигли зайти до палацу, а великі вікна фойє запрошують у казку. Їх прикрасили з такою любов’ю, з такою фантазією, що не відгукнутися неможливо.

Заходиш – і залишаєш за дверима всі турботи і страхи буднів. Тут панує свято! І це не гра слів. Зимові свята «ПАДІЮНу» йдуть одне за одним: «Різдво мовами друзів», хороводи біля ялинки, «Різдвяний передзвін», новорічна казка… А ще – численні майстер-класи новорічних поробок.
Та зупинимося на одному.  20 та 21 грудня відбувалося святкування для найменшеньких – малят зі школи раннього дошкільного розвитку «Радість». Цей відділ користується серед ужгородців такою популярністю, що записувати сюди діток поспішають задовго до навчального року. Тому й доводиться останнім часом  відкривати все нові й нові групи. Свято проводиться аж у три етапи.
Та малим, здається, байдуже, коли приходити: зранку чи після обіду. Головне – їх чекають Снігурочка з Дідом Морозом, веселий хоровод навколо ялинки, казкова вистава і, звичайно ж, подарунки!
Здавалося б, дітей зараз важко чимось подивувати – за 4-5 років вони встигають побачити мультиків більше, ніж ми за все життя. Але коли казка оживає перед тобою, поруч, тут на сцені, а ще коли впізнаєш між персонажами дівчинку чи хлопчика, які разом з тобою сидять за партою, – казка відразу стає особливо цікавою.
Діти чекали на чудо – і вони його отримали. Діти вміють радіти щиро і безпосередньо, на всі сто. Разом з ними раділи й педагоги, забувши про багатогодинні репетиції, складання сценаріїв, звичні складності нелегкого творчого процесу. Раділи, бо бачили результат: щасливі посмішки, радість в очах і веселий настрій малюків. А ще – те саме у батьків.
З Новим роком, малюки, з Новим роком, педагоги! Нових радостей вам!  

Олеся Маркович