Загальні матеріали

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

dzura 1

25 жовтня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Закарпатським центром туризму було проведено семінар-практикум для відповідальних у районах (містах, окремих територіальних громадах) та професійно-технічних навчальних закладах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У заході взяли участь 45 представників з 13 районів та 5 міст Закарпаття.

„Екологічна абетка від „А” до „Я”

ekol 2

На днях на базі Ужгородської міської бібліотеки для дітей „Казка” відбулася презентація книжки Василини Кузьми „Екологічна абетка від „А” до „Я”. Це перша книжка Василини Михайлівни, хоча на сторінках обласних газет, а особливо фахової „Слово учителя”, вона друкувала досить часто свої вірші, малі форми прози. Учитель за професією – і вірші про учителів та для дітей.

Джерело творчості

Изображение 008

Нещодавно підбито підсумки ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів ,,Джерело творчості” у номінації „Керівник гуртка-2016”.

Креативність педагогів – успіх вихованців

kreapedaУ контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки нові завдання постають перед методичною службою позашкільної освіти. Особливістю її функції має стати мобільність, швидке реагування на зміни в позашкільній освіті, інтереси дітей, запити батьків та педагогічна майстерність методистів, керівників гуртків.
Методична робота в Ужгородському районному центрі дитячої творчості відповідно до цих вимог передбачає систему взаємопов’язаних дій і заходів, які спрямовані на забезпечення методичного супроводу організації виховної роботи у закладі в цілому та всебічне, якісне підвищення загальнокультурного рівня у керівників гуртків, педагогів, удосконалення професійної майстерності та розвиток творчого потенціалу.

Методичні рекомендації з виховної роботи

На сучасному етапі розвитку освіти система національного виховання будується на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей, забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку дитини, формування соціально зрілої творчої особистості, громадянина України і світу, підготовки молоді до свідомого вибору сфери життєдіяльності та підвищення відповідальності сім'ї за освіту і виховання дітей.

Педагогічна діяльність вихователя

27 березня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся захист творчих робіт вихователів шкіл, інтернатів та вихователів груп продовженого дня. У ході захисту було заслухано 32 роботи з різної тематики.

Актуальність дня

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти кабінетом виховної роботи та предметів етико-естетичного циклу проведено «круглий стіл» «Психолого-педагогічні засади створення виховного простору для самореалізації особистості учня».

 

Фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

Відповідно до Положення про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 24.11.2009 № 1061/4128 «Про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», наказів МОНмолодьспорту від 01.04.2011 № 304 «Про проведення IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», від 19.04.2011 № 350 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2011 році» та Плану міжнародних та всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік (наказ Міністерства освіти і науки України від 18.01.2011 № 37), з 2 по 4 вересня ц.р. у м. Одесі було проведено фінал IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі – фестиваль).