НМТ: порядок проведення у 2022 році
Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.
Наразі документ проходить процедуру юстування.
Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.
Наразі документ проходить процедуру юстування.
12 травня Громадська спілка «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.
Під час вебінарів всі охочі зможуть дізнатися деталі вступної кампанії 2022 року, аспекти підготовки та складання НМТ, ознайомитися з виконанням тестових завдань, порадами досвідчених експертів щодо розподілу часу під час складання тесту тощо.
3 травня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що певна частка учасників не встигає виконувати останні завдання тесту.
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант мультитесту зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.
Демонстраційний мультитест ЗНО є аналогічний тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування).
Нагадаємо, що замість традиційного ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп'ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань:
• з української мови,
• з математики та
• з історії України.
Яким буде зміст завдань блоку НМТ з математики?
Зміст завдань блоку НМТ з математики буде відповідати чинній програмі ЗНО з математики.
У межах вступної кампанії 2022 року передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ), яке проводитимуть у комп'ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань:
• з української мови,
• з математики та
• з історії України.
Старт реєстрації – 1 лютого і триватиме до 9 березня включно.
01 лютого 2022 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти центром ЗНО, інноваційних освітніх технологій та дистанційного навчання проведено обласний вебінар „Особливості реєстрації на ЗНО – 2022” для відповідальних за ЗНО на рівні територіальних громад та відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які у 2022 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.
До іспитів залишилось не так багато, але підтягнути знання ще можливо. Більш того, підтягнути знання можна безкоштовно та онлайн. Пропонуємо добірку сайтів, які стануть в нагоді при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.