Зовнішнє тестування

Пробне ЗНО-2022: дати реєстрації та тестування

probne ZNO2021Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.
Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Спеціально організована сесія ЄВІ

изображение viber 2021-09-11 15-49-03Охочі вступити до магістратури у 2021 році складали єдиний вступний іспит з іноземної мови. 11 вересня 2021 року відбулася спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Завершилася додаткова сесія ЗНО – 2021

Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Подаємо інформацію щодо проведення додаткової сесії ЗНО-2021 у Закарпатській області.

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії – крок до омріяної професії дослідника природного середовища

geografi 02Сьогодні 15 червня добігло кінця проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році, програму проведення ЗНО завершило тестування з географії. Географія – одна з найдавніших наук, розквіт якої відбувся під час епохи Великих географічних відкриттів. У наш час географія з описової науки перетворилася на пояснювальну. Адже на планеті не залишилося практично жодного недослідженого сантиметра, який би не був нанесений на карту. Та ще далеко не всі таємниці Землі розгадані. А інноваційне обладнання надає географам доступ до проведення досліджень, про які могли лише мріяти їхні колеги десятки років тому. Це і вивчення льодовиків Антарктиди, і найвищих гірських вершин, і найглибших океанських западин, і навіть космосу. Для цього тепер існують всі можливості: цифрові вимірювальні датчики, автоматизована робототехніка та інші найсучасніші прилади. Основне завдання сучасної географії полягає у вивченні законів і закономірностей розміщення та взаємодії компонентів географічного середовища та їхніх поєднань на різних рівнях.

Зовнішнє незалежне оцінювання з біології – важливе тестування щодо пізнання людиною природи

Biologiya-SHkilne-zhyttyaБіологія як наука виникла при пізнанні людиною навколишньої природи, у зв'язку з матеріальними умовами життя суспільства, розвитком виробничих відносин, медицини, практичних потреб людини. Біологія нині – складна система наукових дисциплін, кожна з яких має свої завдання, свої методи й об'єкти дослідження, які є основою розвитку медицини, фармакології, сільського господарства, біотехнології і багатьох інших сфер діяльності людини.

Відбулося ЗНО з фізики

3525bc7d5d966591ca2755129037a7e7Для проходження тесту з фізики зареєструвалися 32 090 осіб, для яких створено 2 177 аудиторій у 138 пунктах тестування. Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики в 2021 році складається з 38 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам буловідведено 180 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 64 балам.

Сьогодні, 4 червня 2021 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

На 47 пунктів тестування в Закарпатській області прийшла 6331 особа з 11072 осіб, зареєстрованих на це тестування. Учасники тестування протягом 150 хвилин виконували завдання сертифікаційної роботи з історії України. Тест налічував 60 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали.

Відбулося ЗНО з української мови та української мови і літератури

zno uУ Закарпатській області було організовано роботу 57 пунктів тестування. Важливо, що цьогоріч Верховною Радою України було ухвалено закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження ДПА у формі ЗНО. Нагадаємо, що тестування з української мови і літератури є універсальним, тобто за його проходження можна отримати результат ДПА, результати для вступу за технічними чи гуманітарними напрямами підготовки, водночас за виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови можна було отримати результат ДПА, а також результат ЗНО для вступу до закладів вищої освіти на технічні спеціальності. Ймовірно, саме через звільнення учасників від обов’язкового проходження ДПА, а також через вужчі можливості для використання результатів сертифікаційної роботи з української мови, значна кількість учасників не з’явилися для проходження цього іспиту. На тестування з української мови у нашій області зареєструвалось 5046 осіб, а на пункти зявилося 1909 осіб, що становить 37,83%. Інакша ситуація з явкою на пункти тестування з української мови та літератури. З 7988 зареєстрованих на пункти прийшли 6542 особи, що складає 81,90%. І знову одному учаснику дочасно припинено роботу через порушення процедури тестування.

Сьогодні відбулося тестування з математики

Для проходження тесту з математики зареєструвалися 291 789 осіб.У Закарпатській області на тестування з математики (завдання рівня стандарту) зареєструвалося 4298 осіб, для них було створено 300 аудиторії у 20 пунктах тестування, а з’явилося тільки 653 учасники. На тестування з математики зареєструвалось 8502 особи, для них було створено 581 аудиторія у 37 пунктах тестування, а з’явилося 6717 учасників. Прикро, але сьогодні 3 учасники ЗНО порушили процедуру тестування, під час загального контролю у них були виявлені мобільні телефони.