Кафедра дошкільної, початкової та інклюзивної освіти

Всеукраїнська інтернет конференція „Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації”

zdo-war-1

16 червня відбувся online форум – Всеукраїнська інтернет конференція „Освітній процес у закладах дошкільної освіти в умовах військового стану: теорія, практика, інновації" на платформі Інституту проблем виховання НАПН України. Конференція об'єднала науковців і педагогів-практиків дошкільної галузі з 16 областей України. Про актуальність заходу свідчить понад 6100 переглядів на YouТube каналі Інституту проблем виховання НАПН України.

Ще одна квіточка у віночок освітніх програм українського дошкілля

mrleader-1

14 – 15 червня відбувся тренінг з підготовки тренерів за інноваційною системою освіти та піклування за дітьми раннього та дошкільного віку Mr.Leader (Education & Care). До участі у ньому долучилися фахівці з питань дошкільної освіти закладів післядипломної педагогічної освіти з різних куточків України. Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти представили: завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, к.п.н., доцент Ганна Іванівна Рего та методист кабінету дошкільної та початкової освіти Ольга Олександрівна Романчак.

Калейдоскоп гостьових лекцій

hostovi-lekcii-knyhy

У рамках співпраці кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у період з 06 по 08 червня відбулася низка гостьових лекцій науково-педагогічного складу кафедри дошкільної, початкової та інклюзивної освіти для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форм навчання спеціальності 012 „Дошкільна освіта" та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальність 013 „Початкова освіта" ХГПА.

Спільне засідання кафедр

spilne-zasidannia

07 червня 2022 року відбулося спільне засідання кафедр дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (завідувач кафедри Зданевич Л.В., доктор педагогічних наук, професор) і дошкільної, початкової та інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (завідувач кафедри Рего Г.І., кандидат педагогічних наук, доцент).