Обласна науково-практична конференція педагогів

obl-nauk-praktconf1

2 березня в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася обласна науково-практична конференція «Сучасні підходи до формування ціннісного ставлення особистості до здорового способу життя».
Організатори наукового форуму – кафедра менеджменту та інноваційного розвитку освіти, кабінет координаційно-методичної діяльності та науково-дослідна лабораторія здоров’язбережувальних технологій Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, а учасники – директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області.

Зі словами вітання до учасників конференції звернувся заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності інституту Михайло Басараб.
У роботі пленарного засідання конференції взяли участь науково-педагогічні працівники інституту.
 Василь Химинець, професор кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти, розповів про формування ціннісних орієнтацій учнів у сучасній школі.
 Борис Качур, завідувач кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти, виступив з темою «Акмелогія – це сфера знань про людину», окресливши головні аспекти.
Ярослав Сивохоп, завідувач науково-дослідної лабораторії здоров’язбережувальних технологій, окреслив особливості ціннісного ставлення до здоров’я та здорового способу життя в учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Марина Шеян, методист науково-дослідної лабораторії здоров’язбережувальних технологій, вела мову про особливості формування навичок здорового способу життя в учнів молодших класів.
Учасники освітянського заходу активно включилися до обговорення запропонованої тематики.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Буштинської гімназії-інтернату Тячівського району Оксана Терпак виступила з доповіддю «Модель діяльності «Школи сприяння здоров’ю»: досвід та перспективи».
Заступник директора з виховної роботи Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Олександр Тимкович висвітлив питання «З досвіду проведення Дня здоров'я в загальноосвітньому навчальному закладі».
 Заступник директора з виховної роботи Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 імені О.С. Пушкіна Ірина Турянчик розповіла про формування в учнів навичок здорового способу життя, що супроводжується психолого-педагогічним аспектом.
Заступник директора з виховної роботи Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Наталія Грига розкрила питання «З досвіду формування в учнів навичок здорового способу життя з використанням проектних технологій».
Директор Завадської ЗОШ І-ІІ ст. Воловецького району Василь Захарчук окреслив особливості здоров’язбережувальних технологій в гірській школі.
Учасники продовжили роботу в секціях «Директори шкіл» (Химинець В.В., Качур Б.М., Лазар І.В.) та «Заступники директорів шкіл з виховної роботи» (Сивохоп В.І., Герцог Ю.В., Сивохоп Я.М.), де змогли глибше обговорити проблему формування навичок здорового способу життя учнівської молоді в умовах загальноосвітніх навчальних закладів та обмінятися досвідом.
На завершення освітянського форуму присутні висловили низку пропозицій, які увійшли до рекомендацій конференції.

obl-nauk-praktconf2

obl-nauk-praktconf3