Педагогічна практика як свято

image-11-03-14-21-18

Слухачі курсів післядипломної педагогічної освіти – вихователі ДНЗ та вчителі світової літератури, а також методисти й викладачі кафедри педагогіки та психології мали можливість побачити хвилюючу літературно-музичну композицію «На перехресті Музи й Долі», присвячену 200-літтю від дня народження Т.Г.Шевченка, продемонстровану в переддень свята в Ужгородській лінгвістичній гімназії ім.Т.Г.Шевченка. Більш ніж годинне дійство, сплетене з життєпису та творів Кобзаря, вразило щирим виконанням учнів дев’ятих класів. Із виступу директора школи Л.П.Попович, присутні довідалися про оновлення експозиції шкільного музею Кобзаря, про систему традицій у виховній роботі закладу. Приємно, що в залі були присутні не тільки батьки й вчителі школи, а й ветерани колективу, широка громадськість.

Слухачі відзначили не тільки виразне читання, а й високого рівня солоспів, драматургію та артистизм юних гімназистів, що є водночас і заслугою вчительського колективу. А тієї миті, коли на екрані з’явились київський Майдан і вшанування Небесної Сотні, у присутніх зблиснули сльози. Адже поезія Шевченка сьогодні, як ніколи, актуальна.
Завідувач кафедри педагогіки та психології ЗІППО Л.П.Ходанич щиро подякувала учням та колективу за свято зустрічі з Поетом.

image-11-03-14-21-22