Журнал «Освіта Закарпаття» відзначає свій ювілей

Уже десять років поспіль у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти виходить у світ науково-методичний журнал «Освіта Закарпаття», який зажив собі заслуженої слави по-справжньому масового форуму педагогів нашого краю. Журнал знають не тільки на Закарпатті, а й у багатьох куточках України, адже його сторінки щоразу відкривають нові наукові та методичні доробки науковців та вчителів з різних областей.

Заснований у листопаді 2004 року за підтримки управління освіти і науки Закарпатської ОДА, часопис має з’явитися своїм 20-м, ювілейним, числом, який складуть близько трьох десятків виступів учасників ХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції «Проблеми післядипломної освіти педагогів: реалізація компетентнісної парадигми в освіті як основа суспільного розвитку», яка відбулася 5-6 листопада цього року на базі Закарпатського ІППО.
Відзначаючи десятилітній ювілей видання, члени редколегії – професор В.В. Химинець (головний редактор), доценти Л.П. Ходанич (завідувач кафедри педагогіки та психології) та М.М. Басараб (проректор з науково-методичної роботи ЗІППО) – відзначили актуальність тематики та незмінний успіх часопису, його важливу роль у культурно-освітньому розвитку регіону, а також накреслили основні шляхи  перспективи видання.