Дитяча література України поповнилась яскравим закарпатським виданням

kn 1Завідувача кафедри педагогіки та психології Закарпатського ІППО доцента Лідію Петрівну Ходанич знають у початковій школі як поетесу, яка виступає під літературним ім’ям Лідія Повх.
На зустрічі з читачами-третьокласниками, яка відбулася в Ужгородській загальноосвітній школі №15, Лідія Петрівна презентувала свою нову, уже чотирнадцяту, книжку, яка щойно побачила світ у Всеукраїнському державному видавництві «Карпати» на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України за програмою «Українська книга». Художнє оформлення цього видання виконав викладач Закарпатського художнього інституту Михайло Ходанич. В ілюструванні використано дипломну роботу студентки Закарпатського художнього інституту Олени Семенець (керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Одарка Долгош).

«Як цуценя сніжинки ловило» – така назва нового видання, яке складають веселі вірші та серйозні, майже філософські, проте дуже дитячі оповіді про рідний край, життя дітей і світ природи, про різне сприйняття подій людьми.
Учні добре підготувались до зустрічі, вивчили напам’ять десятки творів письменниці, перечитали її книжки, задавали багато питань. А ще почули про те, як важливо читати і любити свій рідний край, по-справжньому дружити, шанувати старших, сприймати світ з цікавістю та радістю.
Книжка Лідії Повх «Як цуценя сніжинки ловило» на засіданні ради Закарпатської організації Національної спілки письменників України визнана кращим виданням для дітей, що вийшло на Закарпатті 2015 року, і висунуто на здобуття обласної літературної премії ім. Ф.Потушняка.

kn 2

kn 3