Feedback на online-meetup

meet11 червня 2020 року відбувся online-meetup „Рефлексія професійної діяльності педагога”. Категорія учасників: вихователі, вихователі-методисти та директори ЗДО, вчителі, заступники директорів ЗЗСО, практичні психологи. Всього в мітапі взяли участь більше 120 учасників. Оnline-meetup – цікавий івент. Мітап – це інший погляд на проблему, приємне і корисне проведення часу, можливість ставити питання та отримувати відповіді. Спікер мітапу – Палько Тетяна Василівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Тетяна Василівна у нетрадиційному для мітапу онлайн-форматі запропонувала педагогам провести рефлексію власної професійної діяльності. Мітап відбувався з використанням додатку ZOOM. Упродовж всього мітапу відбувався feedback. Так, під час виконання вправи „Зіркова година” учасники за допомогою використання QR-коду на платформі Mentimeter виділили одну найбільш характерних для професії педагога радість (що реально приносить радість від професії педагога).
Таких вправ було проведено чимало: „Ланцюжок професій”, „Ранок з життя педагога”, „Зірковий час”, „Один крок”, „Пастки-капкани”, „Головне – другорядне”, „Недоліки – Позитиви” свого професійного „Я” та інші. У кінці мітапа педагоги оцінили свою власну рефлексію (більшості учасників вдалося це зробити на 9-10 балів), а також висловили свої враження на кшталт: „Дуже багато взяла для себе”, „Дякую за можливість більше заглибитися у професійну діяльність, побачити себе зі сторони...”, „Вправи – супер…”, „Як зареєструватися на наступний вебінар?”…
Презентація мітапу у програмі Prezi за посиланням ТУТ або за QR-кодом

meet2