Відбудеться обласна науково-практична онлайн-конференція «Василь Гомоннай у контексті розвитку освіти Закарпаття: історія та сучасність»

homonayУ середу, 9 грудня 2020 року, в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбудеться обласна науково-практична онлайн-конференція «Василь Гомоннай у контексті розвитку освіти Закарпаття: історія та сучасність», присвячена 100-річчю від дня народження науковця-педагога. Мета заходу: привернення уваги педагогічної громадськості до визначних культурно-освітніх явищ, переосмислення духовної спадщини народу відповідно до нових реалій, а також вироблення рекомендацій щодо питань розвитку та вдосконалення системи педагогічної освіти, духовних якостей особистості в умовах суспільних трансформацій в Україні; збереження культурної та історичної пам’яті народу.

Планується робота за тематичними напрямами:

- В.В. Гомоннай у контексті розвитку педагогічної думки;
- педагогічна освіта та підготовка педагогічних кадрів на Закарпатті в дослідженнях В.В. Гомонная та його учнів;
- В.В. Гомоннай та організація шкільництва на Закарпатті в ІІ половині ХХ століття;
- антропоцентризм та ідеї гуманізму в педагогічній спадщині В.В. Гомонная.

Початок роботи: 14.30.
До участі в конференції запрошуємо науковців, педагогів та всіх, хто цікавиться педагогічною думкою та розвитком освіти.

Конференція відбудеться з використанням додатку ZOOM. Ідентифікатори та коди доступу буде надіслано на електронні адреси.

РЕЄСТРАЦІЯ  ТУТ