Вітаємо переможців всеукраїнського заходу "Краща STEM-публікація – 2020"

stemОсвіта в галузі STEM є основою підготовки співробітників у галузі високих технологій, це своєрідний мейнстрім розвитку людства сьогодні. Впровадження STEM-освіти здатне змінити економіку країни, зробити її більш інноваційною та конкурентоспроможною. Потреби у STEM-фахівцях зростають у 2 рази швидше, ніж в інших професіях, тому що STEM розвиває здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення.
Упродовж 2020 року з метою сприяння розвитку досліджень у галузі STEM-освіти Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проведено Всеукраїнський конкурс «Краща STEM-публікація – 2020». Комісія схвально оцінила більшість поданих на конкурс статей щодо їх актуальності та ґрунтовного розкриття проблеми. У підсумку було відібрано понад 40кращих авторів, які працюють за напрямами STEM-освіти.
Відрадно, що роботу учасників від Закарпаття було відзначено серед кращих. Так, відповідно до наказу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 24.02.2021 № 14 за сумлінну працю, досягнення у педагогічній, науковій та виховній роботі, ефективне впровадження інноваційних технологій та значний особистий внесок у розвиток напрямів STEM-освіти науково-педагогічні працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Орос Віктор Михайлович, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, та Палько Тетяна Василівна, доцент кафедри педагогіки та психології, кандидат психологічних наук, нагороджені Подяками ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Стаття, подана авторами, запропонована до друку у фахових виданнях.
Щиро вітаємо переможців!Бажаємо їм нових звершень наблаго нашої держави та майбутнього!