Загальні матеріали

Науковий семінар як традиція та актуальність

psukhol

17 червня на кафедрі педагогіки та психології відбувся черговий кафедральний науковий семінар «Гештальттерапія як один із сучасних методів психологічної допомоги». Доповідач – психолог, старший викладач Марина Лемак – ознайомила присутніх із результатами своїх наукових досліджень та практичної роботи в психологічному консультаційному центрі при кафедрі, при наданні психологічної допомоги індивідам у стресових ситуаціях.
Предмет семінару, а також його мета – визначити можливості використання гештальтпсихології та гештальттерапії в навчально-виховній роботі Закарпатського ІППО – призвела до активного обговорення як психологами, так і педагогами.
Присутні одностайно відзначили актуальність такої форми роботи, як науковий семінар. Адже таким чином науковці довідуються про наукові дослідження один одного, загартовуються у дискусіях, отримують мотивацію до самоосвітньої та дослідницької діяльності.

Про кафедру педагогіки та психології

knigi

Кафедра педагогіки та психології виникла в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти наприкінці серпня 2013 року  внаслідок реформування  закладу. Вона історично пов’язана з попередніми науково-педагогічними центрами ЗІППО, які розвивали педагогічні інновації в краї.  Так,  її історичним  підґрунтям  був той факт, коли наказом міністра народної освіти України № 148/12 від 29 грудня 1986 року в інституті  створено дві кафедри: педагогіки і психології , суспільних наук.  Завідуючим першої з них призначено кандидата педагогічних наук, доцента, письменника Степана Ілліча Жупанина.