Пошук прекрасного в буденному...

obrazotvorche1

Таланти діточок не можна описати словами, інколи їх бракує…  13 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти найменші учасники цьогорічного конкурсу мали переконати членів журі та педагогів у власних творчих здібностях.

Відкриваючи ІІ етап конкурсу із образотворчого мистецтва Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО, побажав маленьким художникам вірити у свій талант та реалізувати задумане.
Катерина Когутич, член оргкомітету, методист обласного методичного центру при департаменті освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, вітаючи учасників змагань, побажала школярам натхнення, успіху та передати на папері всі свої емоції та переживання.
Роман Пилип, голова журі, викладач кафедри декоративно-прикладного мистецтва Закарпатського художнього інституту, побажав учасникам наснаги і висловив сподівання, що присутні, як майбутні потенційні художники, прекрасно впораються із завданням, а висококваліфікованим членам журі побажав конструктивної та творчої роботи.
Петро Ходанич, експерт-консультант, доцент кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, викладач образотворчого мистецтва, вітаючи маленьких художників зауважив, що цей конкурс найпрекрасніший, і те, що роблять ці умільці – це талант від Бога. Не кожному дано побачити в кольорі колір, у буденному щось особливе, а у дереві, хатинці – образ і передати все це на папері.
Наголосивши, що такий конкурс проводиться лише в нашому регіоні, Марія Жабляк, старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, налаштувала майбутніх митців на успіх, переконала у перемозі, заспокоїла малечу та побажала розкрити внутрішній світ душі.

obrazotvorche1

obrazotvorche1

obrazotvorche1

obrazotvorche1

obrazotvorche1