Колоквіум «Можливості та перспективи педагогічних пошуків вчителів німецької мови в процесі співпраці з соціально-виховними інституціями у сфері міждисциплінарних досліджень»

30 січня 2014 року за тісної і вже традиційної співпраці кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом еколого-релігійних студій ДВНЗ «УжНУ» відбувся колоквіум «Можливості та перспективи педагогічних пошуків вчителів німецької мови в процесі співпраці з соціально-виховними інституціями у сфері міждисциплінарних досліджень», який був проведений для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів німецької мови області.

Колоквіум проводили Баяновська М.Р., завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти, канд. пед. наук, доктор філософії (PhD), доцент; Буксар І.О., методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін; Бокотей О.М., директор Інституту еколого-релігійних студій ДВНЗ «УжНУ»; Біланич М.М., науковий співробітник Закарпатського краєзнавчого музею та волонтер Інституту еколого-релігійних студій ДВНЗ «УжНУ».
Окрім тематичної презентації, під час колоквіуму вчителі обговорили також видання перекладів із німецької мови, зроблених за сприяння ІЕРС: «Наше обязательство перед творением: побуждение к ответственному использованию энергии» (Ужгород, 2011); "Изменения климата: в центре внимания глобальной, общечеловеческой и экологической справедливости" (Ужгород, 2012); «Экологическая этика: место человека в природе» (автор Маркус Фогт - професор Університету Людвіга Максиміліана (Мюнхен), Ужгород, 2012).
Учасники колоквіуму були ознайомлені з працями, що видаватимуться Інститутом еколого-релігійних студій ДВНЗ «УжНУ» німецькою мовою в 2014 році.
У рамках співпраці вчителі німецької мови запрошуються до участі у проектах, запропонованих згаданим вище інститутом.
З обговорених під час колоквіуму проблем, учителі німецької мови зможуть почерпнути корисну інформацію, котра допоможе професійній діяльності у майбутньому і збагатить їхній загальнокультурний розвиток.

Баяновська М.Р.,
завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти, канд. пед. наук, доктор філософії (PhD), доцент