Творча зустріч з письменником Василем Густі

gusti1

Однією з нагальних проблем змісту літературної освіти є створення програм з літератури рідного краю. Програмами МОН передбачено для її вивчення по 4 год навчального часу в 5 – 11 класах загальноосвітньої школи.

Група вчених Закарпатського ІППО у складі: Ходанич П.М., доцент кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, канд. пед наук, доцент, член Національної спілки письменників України; Ходанич Л.П., завідувач кафедри педагогіки та психології ЗІППО, канд. пед. наук, доцент, член Національної спілки письменників України; Гнаткович Т.Д., завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарної та етико-естетичних дисциплін ЗІППО, канд. пед. наук створили «Програму для загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області з українською мовою навчання «Література рідного краю» для 5-11 класів». На курсах підвищення кваліфікації для філологів та керівників шкіл читаються відповідні лекції, проводяться семінари і тематичні дискусії.
Однією з форм роботи в інституті є творчі зустрічі з письменниками під час практичних занять, які проводить доцент інституту, письменник Петро Ходанич. Гостями вчителів-філологів уже були поети Василь Кухта, Лідія Повх, Христина Керита. Цікавою виявилася і зустріч з поетом, головою обласної письменницької організації Василем Густі. Слухачі курсів ознайомилися з творчою біографією поета, послухали вірші в авторському виконанні, обмінялися думками про роль поетичного слова у формуванні особистості учня.

gusti2