ІХ Всеукраїнська Школа методичного досвіду поліхудожнього виховання

mykolaiv3

24-27 червня у приміщенні конференц-зали пансіонату «Вінниця» (с. Коблеве Березанського району Миколаївської обл.) відбулася ІХ Всеукраїнська Школа методичного досвіду.
Мета школи – презентації досвідів науковців, провідних спеціалістів, методистів, педагогів-практиків щодо конструювання оригінальних моделей поліхудожнього виховання.

Відкривала Школу методичного досвіду заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Бєлова Ірина.
З доповіддю «Принципи організації роботи з підручником на уроках мистецтва в загальноосвітній школі» виступила Масол Людмила Михайлівна, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник лабораторії естетичного виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, головний редактор журналу «Мистецтво та освіта».
Гайдамака Олена, начальник відділу науково-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти і науки України підбила підсумки про проведений експеримент у загальноосвітніх навчальних закладах областей та вручила подяки методистам та вчителям за активну участь і плідну працю у дослідно-експериментальній діяльності та популяризацію інноваційних підходів у мистецькій освіті у загальноосвітніх навчальних закладах.
 Ознайомили всіх методистів та вчителів-практиків із соціокультурними проектами лабораторії методики художньо-естетичної освіти Кібалова Тетяна, завідувач лабораторії методики художньо-естетичної освіти Миколаївського ОІППО та Крик Дмитро, методист лабораторії методики художньо-естетичної освіти Миколаївського ОІППО.
 На Школу методичного досвіду були запрошені автори підручників «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Мистецтво».
Шутка Михайло, учитель-методист, учитель образотворчого мистецтва Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст. Закарпатської області презентував підручник «Образотворче мистецтво. 7 клас», який успішно пройшов конкурс підручників. Приємно було почути відгуки про написаний підручник закарпатськими вчителями-практиками Папіш Ларисою, учителем образотворчого мистецтва, мистецтва та художньої культури Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Шуткою Михайлом.
Під час проведення Школи методичного досвіду проводилися майстер-класи та презентації підручників «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Мистецтво» для 4-х та 7-х класів. Завершилася Школа круглим столом «Компетентнісний підхід на уроках музичного, образотворчого мистецтв та інтегрованих курсів «Мистецтво», «Художня культура».
Щорічні зустрічі спонукають методистів до плідної співпраці та творчого натхнення.

Марія Жабляк,
старший викладач кафедри
суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО

mykolaiv

 

 

mykolaiv2

mykolaiv4