Музика надихає учителів

est 5

У системі підготовки вчителя важливе місце належить педагогічній практиці, яка є сполучною ланкою між теоретичним навчанням учителів та їхньою самостійною роботою в загальноосвітніх навчальних закладах, допомагає в подальшій професійній діяльності.

За період здійснення підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти слухачі курсів з художньо-естетичних дисциплін проходять дві педагогічні практики з музичного та образотворчого мистецтва. Цього разу слухачам курсів гостинно відкрили двері ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна та №6 м. Мукачева, за що щира подяка управлінню освіти Мукачівської міської ради.
Під час педагогічної практики слухачі курсів з художньо-естетичних дисциплін ознайомилися з плануванням роботи вчителів музичного та образотворчого мистецтва Еріки Маріян, заступника директора з виховної роботи, учителя-методиста музичного мистецтва та художньої культури ЗОШ І-ІІІ ст. №6 та Лариси Папіш, старшого вчителя образотворчого мистецтва та художньої культури ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна, автора підручника «Образотворче мистецтво: 7 клас» та посібника «Мій конспект» (до підручника «Образотворче мистецтво: 7 клас»).
Цікаво та незвично проведені педагогами-практиками уроки, оригінальні майстер-класи подарували вчителям незабутні моменти. Побачивши багато цікавого та корисного, наголосивши на тісній співпраці вчителя з дитячою аудиторією, учителі також звернули увагу на навчально-методичну й виховну значимість проведених заходів. Слухачі ознайомилися з матеріалами з досвіду роботи Еріки Маріян та Лариси Папіш.
Сподіваємося, що така форма роботи спонукатиме вчителів до подальшого професійного вдосконалення, розвиватиме творчість та креативність.

Марія Жабляк, старший викладач кафедри
суспільно-гуманітарної
та етико-естетичної освіти ЗІППО

est 1

est 2

est 4

est 3