Калейдоскоп педагогічних ідей

Концертне турне німецького гурту EINSHOCH6. Хіп-хоп для тих, хто вивчає або викладає німецьку мову

Відомий Мюнхенський гурт «EINSHOCH6» проводив в Україні концертне турне. 7 жовтня він завітав і до Ужгороду з концертом, який відбувся у Закарпатській обласній філармонії.
Гурт «Einshoch6» приїхав цього року в оновленому складі – це 10 хлопців зі скрипкою, гітарами, клавішними, барабанними установками, перкусією та звичайно ж мікрофонами, за допомогою яких вони виконують неперевершені музикальні твори. Хлопці співають реп під музику Рахманінова, Шопена, Моцарта та Бетховена. «Einshoch6» – це феноменальний доказ того, що класика і хіп-хоп можуть співіснувати.

Чарівний світ дозвілля

IMG 8760

Уже другий рік поспіль у Виноградівському районі проходять конкурси-захисти учнівських презентацій із англійської, французької та німецької мов.
Цьогоріч усі презентації були об’єднані загальною темою „Мій вільний час. Моє хобі.” Учні представили різноманітний світ захоплень, інформували про історію виникнення окремих видів дозвілля, подавали ідеї щодо цікавого проведення вільного часу, презентували незвичні, малознайомі види розваг, занять.

Педагогічна практика вчителів іноземної мови

zvit-pedpraktyka-0

У рамках курсів підвищення кваліфікації учителів іноземної мови у грудні 2013 року на базі Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивчення іноземних мов проводилася педагогічна практика для учителів англійської та французької мов.

Якісне викладання іноземної мови

На виконання Рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.06.2012 р. «Про викладання іноземних мов у навчальних закладах області» та заходів Виноградівського відділу освіти на усунення виявлених недоліків у викладанні іноземних мов, затверджених наказом № 132 від 06.08.2012 року у м. Виноградові проведено 06.12.2012 р. «Вернісаж педагогічних ідей» учителів іноземних мов (англійської та французької) Виноградівського району.

«Свого научайтесь і чужого не цурайтесь»

Ці слова великого Кобзаря, ім’я якого носить наша гімназія, стали лейтмотивом та візитівкою партнерської діяльності закладу, який має багаторічний та багатий досвід відносин із навчальними закладами України, близького та далекого зарубіжжя.

Обмін досвідом - ключ до знань

У жовтні 2012 року 10 волонтерів корпусу миру на чолі з Монікою Закер завітали у Хустську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 3. Метою візиту був мовний семінар-тренінг учителів англійської мови міста Хуст. Тема семінару виявилась  дуже актуальною, адже комунікативний метод навчання іноземної мови сьогодні є одним з найпопулярніших у світі. Багато хто вважає його найбільш прогресивним та ефективним методом.